Zmarł Jacek Augustyniak

Niestety, to kolejna smutna wiadomość. 6 lipca 2022 r. odszedł nasz kolega Jacek Augustyniak. Gdyby żył, to 11 lipca świętowałby swoje 84 urodziny. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę 13 lipca 2022 r. O godzinie 10:00 odbędzie się msza św. w kościele pw. Świętego Krzyża w Poznaniu przy ul. Częstochowskiej, natomiast ceremonia pogrzebowa na cmentarzu górczyńskim o godzinie 11:30.

Jacek był długoletnim członkiem sekcji modelarskiej Aeroklubu Poznańskiego, nestorem modelarni. Elektronik amator, inżynier mechanik, emerytowany technolog produkcji z ogromną praktyką i wiedzą na temat silników, przekładni, narzędzi, materiałów i metod ich obróbki. Znaliśmy go jako wielkiego pasjonata techniki, lotnictwa i modelarstwa lotniczego. Każdy członek sekcji modelarskiej, który kiedykolwiek miał problem z silnikiem lub z wykonaniem jakiejś części modelu korzystał z jego wiedzy i pomocy.

Cześć jego pamięci!