Walne Zgromadzenie Aeroklubu Poznańskiego - Kąkolewo, 03.06.2023r.

W dniu 3 czerwca 2023 roku na lotnisku w Kąkolewie odbędzie się Walne Zgromadzenie Aeroklubu Poznańskiego, które zostaje zwołane w następujących celach: przedstawienie sprawozdania z działalności Aeroklubu, nadanie godności członka honorowego, podjęcie uchwał w sprawie dysponowania nieruchomościami, zmiana statutu w związku z powołaniem sekcji specjalnościowych. Podczas Walnego Zgromadzenia członkowie otrzymają nowe legitymacje Aeroklubu Poznańskiego. Spotkanie będzie także okazją do przedstawienia aktualnego zaawansowania prac inwestycyjnych na lotnisku Kąkolewo, w tym zaprezentowania hangaru z zapleczem technicznym i stacji paliw Aeroklubu Poznańskiego oraz dwóch hangarów i zaplecza administracyjnego powstałych w ramach projektu Aerosfera współfinansowanego z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, w którym partnerami Aeroklubu Poznańskiego są Politechnika Poznańska i Poznańskie Centrum Superkomputerowo - Sieciowe.

Po Walnym Zgromadzeniu, w godz. 13:00-17:00 odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka, organizowany we współpracy z Gminą Grodzisk Wielkopolski i Poznańskim Centrum Superkomputerowo - Sieciowym. Zachęcamy do udziału wszystkich naszych milusińskich. O godz. 18:00 zapraszamy członków i przyjaciół Aeroklubu Poznańskiego na hangar party. Więcej informacji oraz harmonogram można pobrać tutaj.