IX Karkonoski Piknik Modelarski

Euroregionalne Centrum Modelarskie w Jeżowie Sudeckim zaprasza modelarzy do udziału w dziewiątej edycji Karkonoskiego Pikniku Modelarskiego, który odbędzie si w dniach 12-13 czerwca 2021 r.

Pierwszego dnia pikniku (12 czerwca) modelarze spotkają się na lotnisku Aeroklubu Jeleniogórskiego. Zaprezentują tam swoje modele. Odbędą się też loty konkursowe. Organizatorzy przygotowali też warsztaty i konkurencje dla dzieci oraz pokazy sprzętu lotniczego oraz inne atrakcje. Początek imprezy o godzinie 11:00.

Drugi dzień pikniku (13 czerwca) został zorganizowany w innym miejscu. Będzie to kultowa Góra Szybowcowa Jeżów Sudecki w pobliżu Jeleniej Góry, gdzie odbędzie się oficjalne otwarcie imprezy. W programie każdy znajdzie coś dla siebie. Odbędą się pokazy modeli oraz konkurs w precyzji pilotażu. Podobnie jak dzień wcześniej odbędą się warsztaty i konkurencje dla dzieci. Drugiego dnia dla chętnych przygotowano loty tandemowe na paralotni. Będą też pokazy grup rekonstrukcyjnych, pokazy aut amerykańskiej policji oraz inne atrakcje. Początek imprezy o godzinie 11:00.

Więcej informacji jest dostępne pod adresem Modelarni Jeżów Sudecki